Обладнання та запасні частини від заводів-виробників

Насоси від SPELS

Компанія SPELS пропонує насоси високої якості від світових виробників. Наша команда має багаторічний досвід забезпечення потреб найвибагливішого замовника.

Насос – невід’ємна складова будь-якого технологічного процесу. Ми пропонуємо насоси для перекачування пива, молочної продукції, шоколаду, кондитерської начинки і наповнювача, соку, олії, м’ясного фаршу, розчинів для систем водопідготовки, корозійних та хімічних сполук, кислот, лугів, фарб, шпаклівки, розчинників, фармацептичних сполук, шламів, стічних вод та інших середовищ.
Продаж насосів – це для нас чудова можливість запропонувати кожному клієнту якісний продукт завдяки величезному досвіду наших спеціалістів та успішній реалізації багатьох проектів у різних галузях.

Наші спеціалісти підбирають тип, конфігурацію, технічні параметри насосу в залежності від задачі, яку треба виконати. Кожен проект, який ми реалізуємо має індивідуальне рішення. Недостатньо просто купити насос в інтернет-магазині, важливо продумати всі тонкощі процесу. Приходьте до нас в офіс або телефонуйте, і ми допоможем зробити правильний вибір.

SPELS пропонує наступні види насосів:

гвинтовий насос;
мембранний насос;
відцентровий насос;

кулачковий насос;
шестеренний насос;
хімічний насос;

перистальтичний насос;
дозуючий насос;
бочковий насос та інші.

Для підбору нового насосу або заміни існуючого, вам потрібно надати наступні параметри:

– Скільки рідини (витрати) потрібно перекачувати за одиницю часу (м³/год, л/хв, л/сек, gpm);
– Який тиск (напір) повинен створювати насос за вказаної витрати (м, кгс/см², bar, psi…);
– Що перекачуватиме насос (призначення, продукт);
– Вимоги до умов використання насосу (конструкція).

Більше про насоси ви можете дізнатись тут.