Обладнання та запасні частини від заводів-виробників

Автоклави від SPELS

Ми постачаємо горизонтальні автоклави для харчової, фармацевтичної та хімічної промисловостей. За допомогою автоклавів від SPELS ви зможете виробляти такі продукти:

кабачкова ікра;
горошок, кукурудза, квасоля;

варене згущене молоко «іриска»;
гусяча печінка у власному соку;

охолоджені крабові палички;
вологі корми для тварин.

Всі горизонтальні автоклави від SPELS проходять перевірку під тиском. Більш того, всі наші прилади обладнані якісним вибуховим клапаном на 6 атм і це гарантує абсолютну безпеку і зручність при роботі з промисловим автоклавом.
Перший раз автоклави перевіряються відразу ж після закінчення зварювальних робіт. На цьому етапі автоклав перевіряють під тиском в 3 атм, що дає можливість переконатися в якості і герметичності всіх зварних швів.
Друга перевірка відбувається вже на фінальній стадії виробництва автоклавів, а саме перед відправкою. Після того як всі комплектуючі загерметизовані і встановлені в кришку автоклава, подається тиск до 6 атм. Така перевірка дає можливість переконатися в працездатності комплектуючих і герметичності ущільнення. Під таким тиском пристрій перебуває не менш ніж 24 години. 

SPELS пропонує наступні види горизонтальних автоклавів:

горизонтальні статичні;
ротаційні;

парові;
з водним каскадом;

з розпиленням води;
з повним зануренням у воду.

Будемо раді відповісти на всі Ваші питання, підібрати найкраще рішення, обґрунтувати на прикладі саме Вашої продукції економічну та енергетичну ефективність придбання горизонтальних автоклавів.

Більше про автоклав ви можете дізнатись тут.

en_GB